Divadla v Praze

Vítejte na webovém portále DivadlaPraha.cz.

 

Naleznete zde programy divadel, přehledné vyhledávání divadel nejen v Praze, ale i divadla z České republiky a spousty různých typů na akce v divadlech a na divadelní prknech

 

Nevíte kam večer do divadla v Praze? Jednoduše hledejte na divadlapraha.cz divadla, divadelní soubory, scény, balety, koncerty a jiné kulturní akce.

Divadla: programy divadel

Aktuální programy divadel v Praze naleznete na konkétních webových stránkách pražských divadel, které naleznete v sekci katalog divadel na tomto portálu o divadlu a divadelní scéně v Praze.

Divadlo v Celetné Divadlo Studio DVA Dejvické divadlo, o.p.s. RockOpera Praha Divadlo Na tahu Divadlo kouzel Pavla Kožíška

Divadlo Studio DVA

www: http://www.studiodva.cz
E-mail: studiodva@studiodva.cz
Telefón:+420 222 222 598
Fax:
Adresa: pasáž Paláce Fénix Václavské nám. 56
Praha-Nové Město
110 00

Divadlo Studio DVA

Divadlo Studio DVA nacházející se v samém centru Prahy na Václavském náměstí nabízí v rámci svého programu populární komedie i klasické tituly uváděné v českých a světových premiérách.
Spolupracuje s výjimečnými hereckými osobnostmi a umělci českého a slovenského divadla jako jsou Ivana CHÝLKOVÁ, Karel RODEN, Eva HOLUBOVÁ, Milan LASICA, Daniela KOLÁŘOVÁ, Kryštof HÁDEK, Ladislav SMOČEK, Jana KRAUSOVÁ, Anna ŠIŠKOVÁ, Vojtěch KOTEK, Zuzana BYDŽOVSKÁ, Milan KŇAŽKO, Ondřej SOKOL, Naďa URBÁNKOVÁ a mnoho dalších.

Své místo si v divadle s více jak 600 místy našla nejen činohra, ale i muzikál a jedinečné hudební projekty. Provozovatelem je renomovaná divadelní a umělecká společnost Studio DVA, která se těší přízni diváků již od roku 2000.

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Aktuality

Lesní Slavnosti Divadla 2012

obrazek Festival se jako každý rok uskuteční na konci letních prázdnin - od 25. srpna do 1. září 2012. Celkem diváci uvidí 7 představení od třech divadelních souborů.

Vedle tradičního účastníka Lesních slavností divadla – Dejvického divadla se v Řevnicích představí i brněnské Divadlo Husa na provázku a v rámci Lesních slavností divadla pro děti jihočeský soubor Kašpárek v rohlíku. Více ...

Vinohradské divadlo - změna programu

obrazek Vinohradské divadlo čeká od 1. září změny nejen v programu, ale změny v celém vedení vinohradského divadla. Do čela Vinohradského divadla zasedne herec, principál, režisér a senátor Tomáš Töpfer. Více ...

Kam za kulturou?

Nabízíme Vám přehled pražských kulturních míst:

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.